KSK virslīgas dāmas divreiz pārspēj Ķekavu
2014-01-26

Šajā nedēļas nogalē Kocēnos mūsu virslīgas sieviešu komanda aizvadīja divas spēles ar komandu FK Ķekava. Lai arī abās spēlēs izdevās gūt uzvaru, tomēr spēles ritējums tajās bija atšķirīgs. 


Sestdienas cīņa izvērtās diezgan saspringta. Skatoties no mūsu meiteņu parādītās spēles, varētu teikt, pat haotiska. Abas komandas samērā labi darbojās aizsardzībā, līdz ar to netika gūti daudz vārti. Jāatzīst arī, ka vārtos teicami darbojās abu komandu vārtsargi, neitralizējot daudz bīstamu metienu. Gandrīz visu otro periodu mūsu meitenes bija iedzinējos, tikai perioda beigās Evitai Rudzītei izdevās rezultātu līdzsvarot, panākot neizšķirtu 2-2. Trešā perioda vidū pēc veiksmīga pretuzbrukuma Zeltīte Bankava izvirzīja vadībā jau mūsu komandu. Tie arī izrādījās uzvaru nesošie vārti, jo spēle noslēdzās ar rezultātu 3-2. Par labāko spēlētāju tika atzīta tieši Zeltīte Bankava (2+0), kura atklāja spēles rezultātu, gūstot pirmos vārtus šajā mačā, un to arī noslēdza, gūstot pēdējos vārtus šajā spēlē.
Video ar vārtu guvumiem (FloorballnewsW):
http://www.youtube.com/watch?v=FhU_xWpYbR4

Svētdienas rīta spēli mūsu dāmas uzsāka daudz drošāk un pārliecinošāk, jau pirmajā periodā gūstot trīs bezatbildes vārtus. Otrais periods noritēja samērā mierīgi, par ko liecina arī spēles protokols – ne gūto vārtu, ne noraidījumu, ne arī kādu citu ierakstu. Līdz ceturtajam vārtu guvumam bija jāgaida gandrīz 30 minūtes, kad vārtus pēc Kristīnes Bankavas piespēles guva Linda Līce. Turpmākās minūtes laikā mūsu dāmas guva vēl divus vārtus, izvirzoties vadībā ar 6-0, un var teikt, ka spēles iznākums lielā mērā tika izšķirts. Līdz perioda beigām komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, uzstādot gala rezultātu 7-1 mūsu komandas labā. Par labāko šajā spēlē tika atzīta spēles rezultatīvākā spēlētāja Liene Adamane (2+1).
Video ar vārtu guvumiem (FloorballnewsW): http://www.youtube.com/watch?v=pdvtDthlJgw 

Nākamā spēle dāmām 9.februārī izbraukumā pret FK Ādaži. 

Komentāri

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv