Kocēnu novada piešķirtā finansējuma ietvaros jauniešu meiteņu komandas iegūst jaunas spēļu formas
2014-01-27

Pagājušā gada augustā Kocēnu novads rīkoja projektu konkursu neformālām iedzīvotāju iniciatīvu grupām. Viens no 10 konkursa uzvarētājiem un 500 latu finansējuma ieguvējiem bija florbola komandu „Rubene” meiteņu vecāku izveidotā iniciatīvas grupa, atbildīgā persona – Ilona Zēmele. Iegūtā nauda tika izmantota spēļu formu iegādei florbola komandu „Rubene” meiteņu jauniešu komandām. 


Kocēnu novada domes izsludinātā projektu konkursa mērķis bija atbalstīt sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu, projektu un pasākumu īstenošanu Kocēnu novadā, kā arī veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, sekmējot vides sakārtošanu un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanos. Par piešķirtajiem 500 latiem projekta laikā tika iegādātas 40 formas meiteņu jauniešu komandām, tādējādi veicinot un uzlabojot vietējo novada jauniešu kvalitatīvu brīvā laika aktivitāšu norisi. Projekta īstenošanu veica biedrība „Kocēnu sporta klubs”.

Līdz šim meitenes Latvijas jauniešu florbola čempionātos bija startējušas ar vienkāršiem dzelteniem T-krekliem, uz kuriem uzdrukāti numuri. Projekta ietvaros tika iegādātas jaunas spēļu formas, kas ir tieši tādas pašas kā pārējām florbola komandām „Rubene”, tādējādi radot meitenēm piederības sajūtu visam klubam, kā arī veicinot kluba atpazīstamību. Turklāt iegādātās formas paliek Kocēnu sporta kluba īpašumā un pārziņā, lai nodrošinātu to pielietojumu vairākām sezonām. Jāpiemin, ka projekta laikā meitenes pašas varēja izvēlēties, ar kādu numuru vēlas spēlēt.

U14 meiteņu florbola komandas „Rubene” kapteines Elīnas Fatejevas komentārs par jaunajām formām: „Ar jaunām formām uz jaunām uzvarām! Līdz šim spēlējām ar parastām, dzeltenām formām, uz kurām bija tikai spēlētāju numuri. Pat īsti nevarēja saprast, no kurienes nākam, jo uz formām pat nebija komandas nosaukums - "Rubene". Uzskatu, ka formas, kuras iegūtas pateicoties Kocēnu novada domes piešķirtajiem līdzekļiem, nesīs veiksmi, un mēs, spēlētājas, sajutīsim lielāku atbildību! Par lielu KSK!”

U12 un U14 meiteņu komandas jau startējušas sacensībās ar jaunajām formām. U12 komanda Ķekavā piekāpās Rīgas Lauvas ar 6-8, un uzvarēja Ķekavu ar 10-1. Savukārt, U14 meiteņu komanda aizvadīja Latvijas čempionāta posmu Rubenē, svinot divas uzvaras: pret Ķekavu 6-3, pret Rīgas Lauvām 11-3. 

Komentāri

veiksmi Elīnai un meitenēm ;)
go go yo @ 27.01.2014 - 15:04

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv