Vīriešu virslīgas komanda regulāro sezonu pabeidz ar uzvaru
2014-02-23

Sestdien savā laukumā Kocēnos mūsu vīriešu virslīgas komanda aizvadīja pēdējo spēli Latvijas regulārajā florbola čempionātā, svinot uzvaru bullīšos pār komandu „Lielvārde” 3-2. Labākais šajā spēlē – komandas jaunākais spēlētājs Matīss Mālnieks.

Spēle izvērtās samērā saspringta. Pirmajā periodā vairāk dominēja lielvārdieši, tomēr tālu atrauties, lielā mērā pateicoties mūsu vārtsarga spēlei, viņiem neizdevās, pēc pirmā perioda 0-1. Otrajā periodā cīņa izlīdzinājās, mūsu komandai izdevās spēli vairāk novirzīt lielvārdiešu laukuma pusē, un daudz biežāk izveidot bīstamus uzbrukumus. Līdz ar to tika gūti 2 vārti, un rezultāts jau 2-1 mūsu labā. Trešajā periodā iniciatīva atkal piederēja lielvārdiešiem. Mūsu komanda izvēlējās spēlēt no aizsardzības. Līdz spēles pēdējai minūtei šāda taktika nesa augļus, jo tika saglabāta vadība spēlē. Tomēr 19 sekundes līdz spēles beigām Lielvārde panāca izlīdzinājumu. Spēles papildlaikā nevienai komandai vārtus gūt neizdevās, līdz ar to tika izpildīti pēcspēles soda metieni. Mūsējiem precīzi bija Jāņa Bagāta un Mārtiņa Zelča raidījumi, savukārt mūsu vārtsargs tika pārspēts tikai vienu reizi. Līdz ar to regulāro sezonu mūsu puiši varēja noslēgt ar uzvaru, lai arī grūti nākušu, bet tomēr uzvaru!

Galējais komandu vietu sakārtojums regulārā čempionātā tapa zināms tikai svētdienas vakarā pēc RTU/Inspecta – Lekrings spēles. Mūsējie noslēdza regulāro sezonu augstajā 3.vietā, kas visnotaļ ir labs panākums, ņemot vērā iepriekšējās sezonas neveiksmi un sīvo konkurenci vīriešu virslīgā. Tas arī nozīmē, ka pirmajā PLAY-OFF jeb izslēgšanas spēļu kārtā mūsējiem jātiekas ar FK Rīga. Cīņa sērijā tiek aizvadīta līdz kādas komandas 3 uzvarām. Pirmās spēles jau šajā nedēļas nogalē Kocēnos!