Rubene beidzot uzvar Cēsīs
2014-11-04

Bēdīgā statistika ir lauzta - pēc vairāku sezonu pārtraukuma "Rubenes" vīru komandai beidzot izdevies gūt uzvaru Cēsīs pret vietējo Cēsu alus/Lekrings" virknējumu. Skanot finālsvilpei, rezultāts šajā interesantajā cīņā vēstīja 8:6 par labu mūsu komandai. Līdz ar to rubenieši sagādāja divkārtējiem čempioniem pirmo zaudējumu šajā sezonā.

Rubenei ļoti labs izdevās mača sākums, kad 12. minūtē rezultāts vēstīja jau 4:1 un lēcējpeles veica vārtsarga nomaiņu. Turpmākie notikumi gan neizvērtās tik galvu reibinoši, un mājnieki otrās trešdaļas vidusdaļā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, panāca jau neizšķirtu rezultātu 6:6. Pašās otrās trešdaļas beigās Mārtiņa Zelča gūtie vārti izrādījās uzvaru nesošie, jo kopējām pūlēm Rubene pēdējā trešdaļā savu cietoksni nosargāja neieņemtu. Spēles pēdējā sekundē Ritvars Bērziņš pielika punktu rezultātam, bumbiņu raidot tukšos čempionu vārtos - 8:6.
Par labāko mūsējo rindās tika atzīts Atis Stepāns (1+2), bet rezultatīvākais spēlētājs bija Ritvars Bērziņš (2+2)
Spēles protokols apskatāms ŠEIT

Nākamā Rubenes vīru spēle paredzēta Valsts svētku brīvdienās - 17. novembrī plkst 18:00 Vidzemes olimpiskajā centrā pret "FBK Valmiera/VIA komandu".