10.decembrī notiks "Jauno talantu spēles florbolā meitenēm"
2014-11-26

Lai popularizētu meiteņu florbolu, 10.decembrī Kocēnu sporta namā norisināsies turnīrs „Jauno talantu spēles florbolā meitenēm”, ko rīko Kocēnu sporta klubs sadarbībā ar Kocēnu novada pašvaldību. Spēles tiks aizvadītas uz mazā laukuma jeb „small field”, bez vārtsargiem, ar mazajiem vārtiem, un vienlaicīgi vienas komandas sastāvā laukumā var atrasties 3 spēlētāji. 


Turnīrs tiek organizēts divām vecuma grupām:

  • A grupa: 2002.-2003.gadā dzimušās meitenes;
  • B grupa: 2004.gadā dzimušas un jaunākas meitenes.

Piedalīties „Jauno talantu spēlēs florbolā meitenēm” tiek aicinātas visas meitenes, kurām ir vēlme aktīvi pavadīt dienu un izmēģināt florbolu, kā arī tās, kurām jau ir pieredze florbola spēlēšanā.

Turnīrs tiek organizēts jau trešo reizi. Iepriekš šā gada aprīlī piedalījās 19 komandas no Kocēniem, Rubenes, Dikļiem, Stalbes, Brenguļiem, Kauguriem, kā arī Mazsalacas un Ķekavas, kopumā pulcējot 73 jaunās florbola spēlētājas. Turnīra galvenais tiesnesis Jānis Dainis atzina, ka juties gandarīts par plašo atsaucību un sporta skolotāju, treneru un vecāku atbalstu, kas arī iedvesmojis rīkot turnīru atkārtoti un pamazām to ieviest par tradīciju. Viņš arī norāda, ka cer uz aizvien jaunu meiteņu iesaistīšanos florbolā.

Pieteikšanās „Jauno talantu spēlēm florbolā meitenēm” līdz 8.decembrim, rakstot uz e-pastu: linda.lice15@gmail.com

 

Komentāri

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv