Pārgauja vēlreiz noliek Rubeni uz lāpstiņām
2014-12-16

Trešdien, 17.decembrī, otro reizi šajā sezonā, Rubenes vīriešu virslīgas komanda sacentās ar kaimiņiem no Stalbes - "SK Pārgauja". Līdzīgi kā pirmajā tikšanās reizē, arī šoreiz stalbēnieši teicami aizvadīja mača pirmo daļu, spējot otrās trešdaļas vidū izvirzīties vadībā ar rezultātu 5:0. Pēc tam sekojošais Rubenes finiša spurts neizdevās tik sekmīgs, cik nepieciešams, un nācās piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 3:6. Par labāko spēlētāju mūsējo rindās tika atzīts Ritvars Bērziņš, kura kontā viens precīzs raidījums. Jāatzīmē, ka šajā spēlē pēc ilgāka laika pārtraukuma rubeniešu sastāvā bija manāms Reinis Mirkšs.
Mača protokols apskatāms ŠEIT
Nākamā spēle, kura, visticamāk, Rubenes komandai būs pēdējā šajā kalendārajā gadā, notiks sestdien, 20.decembrī Rīgas Olimpiskajā centrā pret MOGO-RTU/Rockets.