Rubene revanšējas Ulbrokā
2015-01-02

2015.gada 04.janvārī tika dots starta signāls pirmajai Rubenes virslīgas vīriešu komandas spēlei Jaunajā gadā, kas notika Ulbrokā, kur mūsējie mēroja spēkus ar vietējo "Ulbroka/ FS Masters" virknējumu. Pirmajā aplī Kocēnos ulbrokieši pašā mača galotnē izrāva minimālu uzvaru, taču šajā reizē spēles galotni (lielā mērā pateicoties mājnieku 5 minūšu noraidījumam) labāk nospēlēja mūsu komanda, izcīnot svarīgu uzvaru ar rezultātu 6:3. Rezultatīvākie mūsējo rindās bija Ritvars Bērziņš un Ingars Matisons (abiem 2+2), bet par labāko spēlētāju tika atzīts vārtu vīrs- Āris Aldiņš. Spēles protokols apskatāms ŠEIT.
Gaidāmajā nedēļas nogalē mūsējiem paredzētas divas spēles. Vispirms sestdien Kocēnos tikšanās ar FK "Bauska", bet svētdien tālais izbrauciens uz Talsiem.  


Komentāri

Baigais eksperts esi:D
zeps @ 05.01.2015 - 19:23

Prieks par #3 sniegumu. Beidzot nāk āra nobrieduša veča sniegums! To pašu var attiecināt uz vēl vairākiem, ja tā turpinās, RUBENE sezonas beigās būs spēks!
yos @ 05.01.2015 - 15:47

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv