Regulārais čempionāts finišējis
2015-02-11

Izbraukumā uzvarot līgas pastarīti "Jelgavas novada" komandu ar rezultātu 13:2 un savā laukumā ar 5:6 piekāpjoties "FK Rīga" florbolistiem (pilns spēles ieraksts skatāms ŠEIT ), Rubenes vīriešu virslīgas komanda ir pabeigusi regulāro čempionātu. Mūsējie 25 aizvadīto spēļu laikā spēja savākt 52 punktus (17 uzvaras, 8 zaudējumi). Tikpat punktu ir arī "FK Rīga" komandai, taču savstarpējo spēļu bilance ir par labu mūsējiem, līdz ar to Kocēnu komanda pēc regulārās sezonas spēja ierindoties 3.vietā.
Līdz ar to ir kļuvis zināms rubeniešu pretinieks play-off ceturtdaļfināla kārtā un tā būs "Kuršu" komanda no Liepājas, kura arī tikai pēdējā mačā spēja apsteigt "Ulbroka FS Masters", tādējādi ierindojoties 6.vietā turnīra tabulā.
"Kurši" ir viena no tām komandām, kuru rubenieši nespēja uzveikt regulārās sezonas laikā, piekāpjoties abos mačos (mājās zaudējums pēcspēles soda metienos, izbraukumā - zaudējums pamatlaikā). Līdz ar to ir jāspēj sagatavoties pirmajai kārtai - izanalizēt abus zaudētos mačus, neuzkāpt uz tā paša grābekļa un veiksmīgi aizvadīt ceturtdaļfināla mačus.
Pirmās divas cīņas jau šajā nedēļas nogalē Kocēnos.
PLAY-OFF SPĒLES IR SĀKUŠĀS! Rubenieši gaida sesto spēlētāju tribīnēs!