Mājasdarbs izpildīts
2015-02-20

Kā jau florbola kvēlākie fani ir pamanījuši, tad vīriešu virslīgas turnīrā ir sākušās izslēgšanas spēles. Pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā, kas turpināsies līdz četrām kādas komandas uzvarām, mūsējiem pretī stājas Liepājas "Kurši", kuri regulāro sezonu noslēdza sestajā vietā. Pirmās divas sērijas spēles Kocēnu sporta namā ir aizvadītas, un tajās abās ļoti smagā cīņā uzvaras izcīnīja Rubenes komanda. Vispirms, sestdien, 21.februārī, rubenieši tikai pēdējā trešdaļā spēja salauzt pretinieku pretestību, uzvarot ar rezultātu 7:5, bet svētdien, 22.februārī, panākums tika kaldināts pagarinājumā, kad Ingars Matisons ar precīzu tālšāvienu atnesa savai komandai uzvaru ar rezultātu 5:4. Jāatzīmē, ka abos mačos Kocēnu komanda bija nonākusi iedzinējos, taču spēja rast variantus, lai tos uzvarētu.
Pilns spēles ieraksts no pirmās mājas spēles skatāms ŠEIT , bet no otrās spēles - ŠEIT
Nākamās divas spēles notiks "Kuršu" mājvietā - Liepājas Olimpiskajā centrā. Pirmā no tām sestdien, 28.februārī plkst 19:00, bet otrā svētdien, 01.martā plkst 17:00. Abu spēļu tiešraidi internetā nodrošinās portāls www.sportacentrs.com.