Rubenes vīri iekļūst pusfinālā!
2015-03-02

Lielisku dāvanu vārda dienā Rubenes vīriešu virslīgas komanda pasniedza savam trenerim Ivaram Jēkabsonam, ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā Liepājā burtiski pēdējos mača mirkļos izraujot uzvaru spēlē pret "FK Kurši" ar rezultātu 11:10 ,tādējādi nodrošinot uzvaru visā sērijā ar kopējo uzvarēto un zaudēto spēļu blanci - 4:0. Iepriekšējā dienā turpat Liepājā notika sērijas trešā spēle, kurā mūsu komanda uzvarēja ar 5:2. Neskatoties uz sērijas rezultātu jāteic, ka šis panākums rubeniešiem nemaz tik viegli nenāca, jo faktiski visās četrās spēlēs izšķirošie notikumi norisinājās pašās spēles galotnēs, kuras veiksmīgāk aizvadīja Rubenes komanda un nodrošināja panākumu.
Pilns trešās spēles videoieraksts skatāms ŠEIT, bet videoieraksts no cetrurtās spēles - ŠEIT
Pēc ceturtdaļfināla barjeras pārvarēšanas mūsu komandai pretī stāsies "Cēsu alus/Lekrings" un pirmais pusfināla mačs norisināsies 14.martā izbraukumā Cēsīs. Pusfināla sērija turpināsies arī līdz kādas komandas četrām uzvarām.
Padies "Kuršiem" par interesanto sēriju, paldies daudzajiem līdzjutējiem gan klātienē, gan arī neklātienē domās vai pie zilajiem ekrāniem un gatavojamies pusfinālam!