Pēc pirmajām divām pusfināla spēlēm - neizšķirts
2015-03-13

Ar divām spēlēm Cēsīs pret pašreizējiem Latvijas čempioniem "Cēsu alus/Lekrings", pusfinālu uzsākuši "Rubenes" virslīgas komandas vīri. Pirmajā mačā pagalam neveiksmīga izvērtās otrā spēles trešdaļa, kurā mūsējie savā cietoksnī ielaida sešas bumbiņas, paši spējot atbildēt ar vienu precīzu raidījumu. Līdz ar to visā spēlē nācās atzīt cēsinieku pārākumu ar rezultātu 4:8. Par labāko spēlētāju mūsējo rindās tika atzīts Juris Zilberts (1+1).
Otrajā mačā lielā mērā centrālie notikumi norisinājās arī otrajā trešdaļā, kad rubeniešiem nācās spēlēt mazākumā trijatā pret pieciem Cēsu komandas spēlētājiem. Tomēr kopējiem spēkiem izdevās izturēt cēsinieku spiedienu, bet trešajā trešdaļā Ritvara Bērziņa gūtais hat-trick nodrošināja mūsu komandas uzvaru ar rezultātu 6:3. Par labāko spēlētāju šajā reizē tika atzīts tieši Rivars Bērziņš (3+0).
Pilns spēles ieraksts no pirmās spēles skatāms ŠEIT, bet no otrās spēles - ŠEIT

N
ākamās divas spēles notiks Kocēnos, š.g. 21. un 22. martā plkst 16:00.
Kopā noraujam tam Kocēnu sporta namam jumtu!!!


Komentāri

Veči rīt jauzvar ir.
aa @ 21.03.2015 - 21:00

lai veicas,un turesu ikskus par RUBENI!!!
es @ 19.03.2015 - 11:46

Novelu komandai veiksmi šis nedelas speles un but laukuma ka viena komanda viens par visiem.fannus ludzu terpties dzeltenajas krasas un zinu ka esam viss labakie bet paradam ka esam vel labaki un balsis netaupam un ari esam tribines ka viens vesals un nocelam zalei to jumtu un atbalstam musu puisus jo vini to ir pelnijusi cinoties visas sezonas speles un mums daudz gandariju un prieka devusu par musu komandu RUBENI.
fans @ 18.03.2015 - 20:18

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv