Rubenieši nostāda sevi uz naža asmens
2015-03-22

Pagalam neveiksmīgu nedēļas nogali aizvadījusi Rubenes vīriešu virslīgas komanda, kura spēlējot savā laukumā tā arī nespēja rast argumentus, lai izcīnītu kaut vienu uzvaru pret "Cēsu alus/Lekrings" virknējumu, pusfināla sērijā līdz 4 uzvarām ļaujot pašreizējiem čempioniem izvirzīties vadībā ar 3:1. Sestdienas mačā pēc nospēlētām 40 minūtēm mūsu komanda bija minimālos iedzinējos ar 2:3, taču turpmākie notikumi nerisinājās labvēlīgi rubeniešiem, un tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 4:6. Par labāko spēlētāju mūsējo rindās tika atzīts Reinis Mirkšs (0+2).
Nākamās dienas mačā scenārijs bija līdzīgs- pēc nospēlētām 40 minūtēm uz tablo minimāls čempionu pārsvars 3:4, bet beigu daļu mūsu komanda salaida galīgā tūtē, zaudējot 5 bezatbildes vārtus un piedzīvojot sagrāvi ar 3:9. Labākais spēlētājs Rubenes rindās - Kaspars Antons.
Pilns spēles ieraksts no trešās pusfināla spēles skatāms ŠEIT, bet no ceturtās spēles ŠEIT
Pēc šiem abiem zaudējumiem savā laukumā situācija Rubenes frontē kļuvusi pavisam nepatīkama. Lai izcīnītu tiesības spēlēt finālā, jāuzvar trijos mačos pēc kārtas. Ko darīsim? - Sāksim ar piekto spēli Cēsīs sestdien, 28.martā plkst 17:00. Ticam visi kopā, ka mēs to varam izdarīt un turpinājums sekos. Tiekamies, Dzeltenie!

Komentāri

par nožēlu Tev, Aivar, jāsaka, ka Tavi inteliģences griesti ir divas reizes uzrakstīt vienu un to pašu teikumu ;)
to Aivars @ 30.03.2015 - 15:16

Trešā vieta ir Rubenes griesti.
Aivars @ 28.03.2015 - 21:57

Aivars @ 28.03.2015 - 21:55

diemžēl valmiera vispār netika pusfinālā
valmierai @ 26.03.2015 - 20:10

Diemžēl Rubene cīnīsies tikai par bronzas medaļām!
Valmiera @ 26.03.2015 - 19:50

Camoon, džeki! Esmu pārliecināta, ka ar milzīgu pašatdevi un komandas spēli variet paveikt šobrīd šķietami neiespējamo, koncentrējoties vispirms uz 6dienas spēli! Nepadodieties!
Fane @ 25.03.2015 - 17:09