Cēsu latiņa šogad pārāk augsta
2015-03-29

Piedzīvojot zaudējumu arī piektajā šīs sezonas pusfināla spēlē, savas pieteikuma pilnvaras šā gada finālspēlei ir nolikusi Rubenes vīriešu virslīgas komanda. Spēlējot Cēsīs bez rokas plaukstu salauzušā Ritvara Bērziņa, rubeniešiem pusspēlē izdevās izvirzīties vadībā ar rezultātu 4:1 un pēc nospēlētām 40 minūtēm tablo rādīja vēlamo 4:3. Tomēr kārtējā šajā sērijā pavirši nospēlētā trešā trešdaļa pārvilka treknu svītru visu cerībām uz pusfināla sērijas pagarināšanos, jo mačā uzvarēja "Cēsu alus/Lekrings" ar rezultātu 7:5. Labākais spēlētājs mūsējo rindās bija Matīss Mālnieks, kura rēķinā viens precīzs metiens cēsinieku vārtos.
Pilns šīs spēles ieraksts skatāms ŠEIT labākie momenti ŠEIT
Līdz ar to Rubenes komandai šajā sezonā atlikusi vairs tikai viena spēle un tā notiks 11.aprīlī plkst 13:00 Jelgavā (Zemgales olimpiskajā centrā), kur nāksies kārtīgi pasvīst, lai spētu pacīnīties par pozitīvu iznākumu mazajā finālā jeb spēlē par trešo vietu. Galvas augšā- sezona turpinās. Uz tikšanos Jelgavā!


Komentāri

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv