Vīri nedaudz uzspodrina mundieri
2015-10-25

Atzīstamu sniegumu aizvadītajās brīvdienās nodemonstrējusi Rubenes vīriešu virslīgas komanda, kura izcīnījusi divas savarīgas uzvaras trīs dienu laikā. Vispirms, piektdien, 23.oktobrī izbraukuma mačā pēdējā trešdaļā tika nokosti "Ķekavas Bulldogi" ar rezultātu 11:5, bet svētdien, 25.oktobrī, savā laukumā ar 9:4 beidzot tika uzvarēti kaimiņu "Pārgauja", kuri nebija ļāvuši rubeniešiem izjust uzvaras garšu veselās 5 savstarpējās spēles pēc kārtas. Līdz ar šīm divām uzvarām mūsējie šobrīd pacēlušies uz 5.vietu turnīra tabulā.
Nākamajā nedēļas nogalē jāturpina uzņemtais kurss, taču to nebūs viegli izdarīt, jo ciemos uz Kocēniem brauks Liepājas "Kurši", kuri noteikti nav aizmirsuši aizvadītās sezonas ceturtdaļfināla sēriju un šoreiz noteikti vēlēsies no Kocēniem aizvest 3 punktus. Rubenei, visticamāk, būs cits kas padomā.