Rubenei otrais klupiens pret Ulbroku šosezon
2015-11-30

Otro zaudējumu abās savstarpējās spēlēs šajā sezonā piedzīvojuši Rubenes virslīgas vīri, kuri izbraukuma mačā spēkojās ar "Ulbroka /FS Masters" virknējumu. Spēle kopumā noritēja diezgan līdzīgi, bet par lūzuma punktu noteikti var uzskatīt otrās trešdaļās beigas, kad pie rezultāta 3:4, spēlējot vairākumā, Ritvars Bērziņš norībināja vārtu stabu, bet jau nākamajā uzbrukumā pēc auta izspēles ulbrokieši guva vārtus, spēlējot mazākumā. Trešajā trešdaļā mūsējiem izdevās izlīdzināt rezultātu, taču pagarinājumā nesanāca izturēt skaitlisko mazākumu un tā rezultātā likumsakarīgs zaudējums 5:6. Par labāko mūsējo rindās tika atzīts Ritvars Bērziņš, kura kontā 4 (3+1) punkti.