Lielvārde saplosa Rubeni
2015-12-14

Vienu no pēdējā laika smagākajām sagrāvēm florbola laukumos piedzīvojusi "Rubenes" vīru virslīgas komanda, kura izbraukuma spēlē ar rezultātu 4:16 atzina turnīra līderes "Lielvārdes" pārākumu. Lai arī mača sākums mūsu komandai izvērtās veiksmīgs un pirmie vārtus guva tieši rubenieši, tomēr turpmākie notikumi līdzinājās pamatīgam murgam. Ja pirmā trešdaļa tika zaudēta vien ar rezultātu 1:3, tad turpmākā mača laikā nevienā brīdī šaubas par uzvarētāju neradās. Rezultatīvākie mūsējo rindās bija Ritvars Bērziņš (1+1) un Ingars Matisons (0+2), bet par labāko spēlētāju tika atzīts Gatis Akūlovs, kura rēķinā pirmais spēles precīzais metiens, ar kuru "Rubene" izvirzījās vienīgo reizi spēlē vadībā.

Šajā nedēļā vīriem divas spēles - pirmā no tām sestdien, 19.decembrī plkst 18:00 Talsos pret "Talsi/Krauzers", bet otrā - svētdien, 20.decembrī plkst 18:00 savā laukumā pret "Lekringu". Tiekamies!


Komentāri

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv