Rubene izcīna 7.uzvaru pēc kārtas
2016-01-31

Septīto uzvaru pēdējās septiņās spēlēs izcīnījušu Rubenes florbolisti, izbraukumā ar rezultātu 11:5 pārpējot "Bauskas" komandu. Lai arī rezultāts samērā pārliecinošs, tomēr pati spēle tāda nebija. Mača sākums bija ļoti līdzīgs, rubenieši izšķirošo pārsvaru ieguva vien spēles beigu daļā. Labu sniegumu demonstrēja Ārs Ulmanis, kurš tika galā ar 33 pretinieku metieniem, bet par labāko mūsējo rindās tika atzīts virslīgas debitants Ārnijs Kuratņiks, kura kontā pirmais hattrick Latvijas florbola augstākajā sabiedrībā. Situācija turnīra tabulā ļoti interersanta, jo neskatoties uz to, ka šī bija septītā rubeniešu uzvara pēc kārtas, augstāk par sesto vietu turnīra tabulā tomēr nav izdevies pakāpties.

Pēdējā šīs sezonas regulārā čempionāta spēle notiks 13.februārī plkst 17:00 Kocēnu sporta namā pret "FBK Valmiera /VIA". Pēc tās arī tad uzzināsim savu pretinieku izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā. Tiekamies!


Komentāri

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv