Rubene aizvada pirmās divas play-off spēles
2016-02-22

Pirmās divas ceturtdaļfināla sērijas spēles aizvadījusi Rubenes vīriešu virslīgas komanda, kurai pretī sērijās stājās pašreizējie valsts čempioni - "Lekrings". Abas pirmās spēles notika Kocēnu sporta namā. Pirmajā mačā cēsinieki nodemonstrēja klasi, burtiski samaļot miltos Rubenes komandu ar rezultātu 3:9. Pamatus uzvarai cēsinieki ielika jau pirmajā trešdaļā, noslēdzot to ar 4:1 savā labā. Spēles turpinājums šaubas par uzvarētāju neraisīja un galu galā tika piedzīvots pelnīts zaudējums.
Nākamajā dienā- Somijas tiesnešu uzraudzībā- rubenieši rādīja pavisam citu spēli aizsardzībā, spējot izcīnīt uzvaru ar rezultātu 2:1. Abus vārtus mūsējo labā guva Atis Stepāns, kurš uzvaras vērto precīzo metienu realizēja vien 6 sekundes pirms pamatlaika beigām, panākot sērijā līdzsvaru - 1:1.

Nākamās divas spēles paredzētas pretinieku laukumā - Cēsīs. Pirmā no tām notiks sestdien, 27.februārī plkst 20:15, bet otrā svētdien, 28.februārī plkst 16:00.

To nedrīkst palaist garām. Tiekamies Cēsīs un atbalstam savējos!!!