Rubene tomēr nespēj nolauzt Lekringu
2016-03-10

Trešdienas vakarā pārpildīto Kocēna sporta nama tribīņu priekšā notika Latvijas vīriešu florbola virslīgas septītā ceturtdaļfināla spēle starp "Rubenes" un "Lekringa" komandām. Pirms šīs izšķirošās spēles abas komandas uzvaras bija dalījušas uz pusēm - 3:3. Mača sākums izvērtās labvēlīgāks rubeniešiem, kad Ingars Matisons izmantoja Ritvara Bērziņa piespēli un realizēja skaitlisko vairākumu. Diemžēl tā arī bija vienīgā reize, kad Rubene šajā spēlē bija vadībā, un skanot finālsvilpei rezultāts vēstīja 1:6, kas nozīmēja to, ka rubenieši ir zaudējuši šo spēli un līdz ar to arī sezona ir beigusies ar izcīnīto 5.vietu sezonas kopvērtējumā.

Jāpiemin, ka pēc šīs spēles par savas florbolista karjeras beigām paziņoja rubeniešu ilggadējais kapteinis Jānis Bagāts.

Paldies visiem atbalstītājiem, faniem, līdzjutējiem un visiem tiem, kuri šajā sezonā bija kopā ar Rubenes komandu un nenogurdoši atbalstīja to līdz pat pēdējai sezonas sekundei. Uz tikšanos jau nākamajā sezonā! 


Komentāri

Paldies, par aizvadīto sezonu un lai veicas nākamajās.
kāts @ 11.03.2016 - 23:11

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv