Sestdien,30.jūlijā, florbols Rubenes ciema svētkos
2016-07-26

Šo sestdien, 30.jūlijā, Rubenes ciema svētku ietvaros tiek organizēts "Ģimeņu un draugu turnīrs florbolā 3:3". Turnīrs notiks uz asfaltētā basketbola laukuma pie skolas. Komandu pieteikšanās turnīra norises dienā, uz vietas līdz plkst.12:30 (turnīra sākums plānots 13:00). Spēle uz mazā laukuma 3 pret 3, bez vārtsargiem. Būs pieejamas arī nūjas, tādēļ īpaši aicinām izmēģināt spēkus tiem, kuri ikdienā ar florbolu nenodarbojas. Tā ir iespēja uzspēlēt pašiem un saprast, kāpēc novadā tas ir sporta veids numur viens! :) 


 ĢIMEŅU UN DRAUGU TURNĪRS FLORBOLĀ 3:3 4.RUBENES CIEMA SVĒTKU IETVAROS 2016

NOLIKUMS

1. MĒRĶI UN UZDEVUMI

 1. Popularizēt Rubenes ciema svētkus, kā interesantu un aktivitātēm bagātu pasākumu.
 2. Popularizēt gan sieviešu, gan vīriešu florbolu Rubenē, Kocēnu novadā un Vidzemē.
 3. Noskaidrot turnīra labāko komandu.

2. VADĪBA

 1. Florbola Turnīru (turpmāk tekstā – Turnīrs), „Ģimeņu un draugu turnīrs florbolā 3:3 4.Rubenes ciema svētku ietvaros 2016” rīko Kocēnu novada dome un florbola komandu „Rubene” spēlētāji.
 2. Par spēļu norisi atbild turnīra galvenais tiesnesis, kuru nozīmē turnīra Organizatori.

3. VIETA UN LAIKS

 1. Turnīrs notiek 2016.gada 30.jūlijā, atbilstoši Organizatoru sastādītam spēļu grafikam.
 2. Turnīra sākums 13:00, apbalvošana ap 16:00.
 3. Turnīra norises vieta: basketbola laukums pie Rubenes pamatskolas.

4. DALĪBNIEKI

 1. Turnīra dalībnieki ir komandu pieteikumos minētie spēlētāji, galvenā tiesneša norīkotie laukuma tiesneši, sekretariāts.

5.      PIETEIKUMI

 1. Komandas turnīram jāpiesaka, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi: linda.lice15@gmail.com līdz 2016.gada 29.jūlijam plkst. 20:00, vai arī turnīra dienā uz vietas, līdz plkst.12:30.
 1. Komandu pieteikumos jābūt norādītam:

2.1. Komandas nosaukumam;

2.2. Spēlētāja vārdam, uzvārdam;

 1. Turnīram pieteiktais spēlētājs var spēlēt tikai vienā komandā.

 

6. TURNĪRA NOTEIKUMI

 1. Turnīrs notiek atbilstoši spēkā esošajiem Starptautiskās Florbola Federācijas (IFF) florbola spēles noteikumiem, ja vien Organizatori nav noteikuši citādi.
 2. Turnīra spēles tiek izvadītas uz mazā laukuma jeb „small field”. Komandās nav vārtsargu, un tiek spēlēts ar mazajiem vārtiem.
 3. Laukumā vienlaicīgi vienas komandas sastāvā jābūt 3 (trijiem) laukuma spēlētājiem.
 4. Izvērtējot jebkuru situāciju, primāri jāņem vērā Nolikums un pēc tam IFF oficiālie florbola noteikumi.
 5. Par notikumu spēļu laikā, kas saistīts ar sacensībām un kas nav īpaši minēts Nolikumā vai IFF noteikumos, lēmumus pieņem Turnīra galvenais tiesnesis vai konkrētās spēles laukuma tiesnesis.
 6. Par pārkāpumiem, kuri, atbilstoši spēkā esošajiem Starptautiskās Florbola Federācijas (IFF) florbola spēles noteikumiem, būtu jāpiešķir 2 minūšu noraidījums, tiek piešķirts soda metiens, kas izpildāms no laukuma centra.
 7. Spēles atsākšana pēc vārtu guvuma. Tiklīdz tiek gūti vārti un spēles tiesnesis tos ieskaita, komanda, kura ir zaudējusi vārtus, novieto bumbiņu metra attālumā no vārtu laukuma speciāli izspēlei paredzētā vietā un izspēlē to uzreiz pēc tiesneša svilpes, kas atļauj spēli turpināt. Komanda, kura gūst vārtus, uzreiz pēc tam, kad tiesnesis vārtus ir ieskaitījis, atkāpjas 3 (trīs) metru attālumā no izspēles vietas, tādējādi ļaujot otrai komandai atsākt spēli pēc tiesneša svilpes. Vārti tiek ieskaitīti, ja tie tiek gūti pareizi.
 8. Par pārkāpumiem, kuri, atbilstoši spēkā esošajiem Starptautiskās Florbola Federācijas (IFF) florbola spēles noteikumiem, būtu jāpiešķir soda metiens, kas būtu izpildāms atbilstoši spēkā esošajiem Starptautiskās Florbola Federācijas (IFF) florbola spēles noteikumiem, tiek piešķirts soda metiens, kas izpildāms vienam no komandas spēlētājiem raidot bumbiņu ar sitienu (nevis grūdienu vai metienu) vārtos, bumbiņai pirms tam atrodoties fiksētā stāvoklī laukuma centrā.
 9. Turnīra izspēles kārtība un spēļu laiks tiek noteikts pēc pieteikušos komandu skaita.

10.  Izslēgšanas kārtā tiek spēlēta tikai viena spēle. Ja „play-off” spēle beidzas neizšķirti, tiek nozīmēts 2 minūšu pagarinājums līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Ja vārti netiek gūti, tad tiek nozīmēts vēl viens 2 minūšu pagarinājums. Pagarinājumi tiek nozīmēti līdz kāda no komandām gūst uzvaras vārtus.

11.  Spēles laiks visās spēlēs ir neefektīvs. Katras spēles pēdējā minūtē laiks ir efektīvs.

12.  Laiks visās spēlēs tiek apturēts, ja tiek gūti vārti, ja tiek piešķirts noraidījums, ja piešķirts soda metiens, ja spēles tiesnesis laika apturēšanu uzskata par nepieciešamu (bet tas vienmēr iekļauj gadījumus, ja spēles bumbiņa tiek raidīta tālu pār laukuma robežām, ja laukuma apmales ir izjukušas, un tas tieši ietekmē spēli, ja spēlētājs guvis smagu savainojumu). Spēles laiku kontrolē laukuma tiesnesis un tikai viņš drīkst izlemt vai laiku apturēt vai nē.

13.  Par uzvaru komanda saņem - 2 punktus, par neizšķirtu - 1 punktu, par zaudējumu – 0 punktus. Par neierašanos uz spēli komandai piešķir zaudējumu 0:5.

14.  Vienāda punktu skaita gadījumā grupas (priekšsacīkšu) spēlēs augstāku vietu ieņēmušo komandu nosaka:

 • pēc savstarpējo spēļu rezultātiem;
 • pēc labākās gūto un zaudēto vārtu starpības visās turnīra spēlēs;
 • pēc lielākā gūto vārtu skaita visās turnīra spēlēs;
 • pēc mazākās soda laiku summas visās turnīra spēlēs;
  •     pēc izlozes.

15.  Turnīra Organizatori patur tiesības mainīt šo Nolikumu, par to informējot Turnīra dalībniekus.

8. APBALVOŠANA

 1. Apbalvotas tiek turnīra labākās 3 (trīs) komandas.
 2. Turnīra labākos spēlētājus var apbalvot ar speciālbalvām.
 3. Turnīra dalībniekus var apbalvot ar speciālbalvām.

 

 

Turnīra galvenais tiesnesis                                           ________________/ M. Belousovs

Komentāri

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv