Kā pa celmiem !
2009-11-21

Šodien NBS sporta zālē Rubene - 1 aizvadīja savu piekto spēli Latvijas čempionātā. Spēles sākums tika nozīmēts  plkst. 10:30 līdz ar to svarīgi bija  kura komanda pamodīsies ātrāk.

Rubenei tas izdevās lieliski. Jau spēles ceturtajā minūtē rezultātu atklāja Reinis Mirkšs. Nepagāja pat pus minūte kad Ritvars Bērziņš jau dubultoja viesu pārsvaru. Pusotru minūti vēlāk pēc elegantas Normunda Zēmeļa un Kaspara Antona soda izspēles vārtus gūst Roberts Mačulāns. Atkal pus minūte un Ģirts Pakalns uz "tablo uzliek" četrinieku. Šajā vārtu guvumā ar piespēli atzīmējas Roberts Saulītis, kurš tikai šajā spēlē debitēja Rubene - 1 sastāvā. Rubenieši domāja, ka spēle būs viegla, bet tā šķita tikai viesiem. Pirmais noraidījums un neilgi pēc tā arī mājnieki gūst savus pirmos vārtus. Minūti vēlāk atkal noraidījums un šoreiz ir citādi. Rīgas Lauvas šo vairākumu izmanto un rezultāts kļūst +2 Rubenei. Interesanti ka vārtus gūst spēlētājs ar Nr. 7 tikai nianse tāda, ka mājnieku komandā šāds spēlētajs nav pieteikts. Perioda pēdējā minūtē uz Rubene - 1 vārtiem nozīmē soda metienu. "Bullīts" netiek realizēts un uz noraidīto soliņa dodas Artis Veide.

Pirmā perioda otrās puses murdziņš turpinās ar noraidījumiem viesiem, ar "bullīti" mājniekiem, kurš atkal netiek realizēts, bet pēc nospēlētām 40 minūtēm rezultāta tablo vēsta vairs tikai +1 viesiem. Trešais periods rit līdzīgā gaisotnē, kad vairāk ir spēka spēles un komandas apmainās ar pāris bīstamiem metieniem. Perioda septītajā minūtē uz Rubene - 1 vārtiem tiek nozīmēts jau trešais soda metiens. Soda metienu izpilda interesantais Nr.7 un šoreiz tas tiek realizēts. Neizšķirts. Pēdājās desmit minūtēs mājnieki vērpj vienu uzbrukumu pēc otra, bet vietā ir Aivis Rugājs, kas nosargā viesu vārtus neieņemtus.

Pamatlaiks noslēdzas neizšķirti un seko piecu minūšu pagarinājums. Tajā nekas nemainās un klāt arī soda metienu sērija. Tā teikt: "Spēle uz visu naudu!". Soda metienu sērijā veiksmīgāki izrādās Rubene - 1 spēlētāji, kuri pateicoties Jāņa Daubara veiksmīgajam "bullītim" un Kaspara Antona netveramajam soda metienam gūst uzvaru un turnīra tabulā ieraksta divus punktus. Viena diennakts un Rubene - 1 atkal dodas laukumā. Šoreiz mājās nūjas tiks krustotas ar Siguldas Latgranulu, kurai tika piedzīvots sāpīgs zaudējums pirmā apļa spēlē Siguldā.

Tiekamies Kocēnu sporta namā.

Komentāri

Your story was really inatimforve, thanks!
2XqxCVJjw @ 17.11.2016 - 09:52

Ja Tu nemāki repot, tad repo savās mājās!
Reperis @ 24.11.2009 - 11:02

šobrīd rubenes komandai līdzjutēju atbalsts ir ļoti svarīgs tālākajām cīņām, tādēļ lūdzu sarosamies un tiekamies jau sestdien, kocēnu sporta namā :)
Līdzjutējs! @ 23.11.2009 - 21:37

Tagad skaidrs.Skaidrs jau ieprieks bija,ka vinneja,tikai rezultatu vareeja pie reizes ierakstit.Paldies,skaidraa,esi riktiigi laba vecene!
? @ 21.11.2009 - 23:10

Protokolu var aplūrēt šeit KSK lapā 1 līgas sadaļā. Beidzās 5 : 5 pamatlaiks un OT, bulīšos Rubene vinēja, kas tur nav skaidrs
Skaidrā @ 21.11.2009 - 23:06

Lasu,lasu,bet taa arii netiku gudrs- kaads tad bija rezultats sai spelei??LFS lapaa arii rezultats nav.Interesanti-shie iekasee soda naudinas par to?
? @ 21.11.2009 - 22:48

Es jau parasti neko, bet tiesnešu kompetence gan futbolā (Tjerī Anrī BRONZAS ROKA) gan šodien laukumā "dalot bulīšus" bija diezgan apšaubāma ... tgad jau ir tā, vai nu strādā vai ej pensijā - abus nekādi!
pensionārs @ 21.11.2009 - 22:00