Rubenei pret Latvijas čempioniem mainīgas sekmes
2011-09-17

Pirmās mājas spēles šodien Kocēnos aizvadīja abas Rubenes virslīgas komandas. Rubenes meitenes ar 3:2 bija pārākas pār RSU/Runway, savukārt Rubenes puiši cienīgā spēlē ar 3:5 atzina valsts čempionu RTU/Inspecta pārākumu.

MOMENTI PILNA SPĒLE

Rubenes meiteņu komanda īsi pirms sezonas sākuma bija pastiprinājusies ar nu jau izjukušās Valmieras komandas meitenēm, tikmēr rīdzinieces pretim spēja likt vien divas maiņas.

Rezultātu pirmās atklāja RSU/Runway - astotajā minūtē pirmo reizi spēlē Jolantu Tauriņu pārspēja Līga Cebule. Mājniecēm līdz pirmajam vārtu guvumam nācās gaidīt īdz pat otrās trešdaļas izskaņai, kad neizšķirtu panāca Evita Rudzīte. Pēdējās trešdaļas sākumā Luīze Biļinska atkārtoti vadībā izvirzīja rīdzinieces, taču desmit minūtes vēlāk Edīte Bankava atkal panāca neizšķirtu.

Mača liktenis izšķīrās pamatlaika izskaņā. Trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Rubene palika skaitliskajā mazākumā. Tas gan netraucēja Edītei Bankavai pārķert piespēli un izskriet vienatnē pret Liānu Aldiņu - 3:2!. Atlikušajās minūtēs rīdzinieces atspēlēties vairs nespēja...

Virslīga sievietēm
Rubene - RSU/Runway 3:2 (0:1 1:0 2:1)

Metieni: 26:26

Komentāri

Cik zinu visam komandaam bija teikts shitajas speles ar klusumu bridi pieminet LOKO pleletajus un K.Skrastinu! Kape tas netika darits?? :(
Miesnieks! @ 19.09.2011 - 20:10

Spēle kā jau spēle, bet himnas izpildījums pirms spēles UHHH...
Ainārs @ 19.09.2011 - 13:15

puikas labi pacīnījās! Malači!
labs @ 17.09.2011 - 21:32

Veči nokapājāties super..ceļos kājās jūsu priekšā!! Kašpis cepuri nsot ;) malači!!!! :)
Respeks un Ciena @ 17.09.2011 - 20:59

manuprāt, vairs nav nekādu jautājumu, kuram jābūt Rubenes pirmajam vārtu vīram, Kašpis šodien vienkārši lielisks bija.
Pelmenis @ 17.09.2011 - 20:48