Rubene cieš sakāvi Čempionu kausa pirmajā spēlē
2011-10-04

Ar sakāvi pirmajā spēlē Čempionu kausu Čehijas galvaspilsētas Prāgas piepilsētā Mlada Boleslavā šodien sāka Rubenes meitenes, kuras ar 1:14 bija spiestas atzīt Zviedrijas čempionu "Djurgardens IF" pārākumu. Vienīgos vārtus rubenietēm guva Edīte Bankava pēc Madaras Rudzītes piespēles.

Iepriekšējo gadu pieredze pret Zviedrijas komandām starptautiskos turnīros lielu optimismu neviesa, jo Zviedrijas vadošie klubi allaž bija krietni pārāki. Tā tas bija arī šoreiz - zviedrietes bija gan ātrākas, gan tehniskākas.

Divas trešdaļas Rubenietes aizstāvējās godam. Pirmajā trešdaļā daudz darba bija Jolantai Tauriņai (31 metiens!), taču Rubenes vārtus Djurgardens IF komandai izdevās iekarot tikai reizi. Diemžēl Rubenes aizsardzība kā kāršu namiņš sagāzās otrajā trešdaļā, kad pretinieces pamanījās gūt 10 bezatbildes vārtus, kamēr Rubene pretinieču vārtus nespēja apdraudēt ne reizi.

Pēc iekrātā handikapa pretinieces savus apgriezienus samazināja, ļaujot vaļu arī pie saviem vārtiem. 53. minūtē beidzot Rubenei izdevās gūt goda vārtus - pēc Madaras Rudzītes piespēles precīza bija Edīte Bankava, kurai arī spēles labākās spēlētājas tituls Rubenes komandā. Galarezultātā tomēr 1:14 zaudējums.

Rīt Rubenes komandai brīvdiena, savukārt parīt izšķirošā cīņa pret Herbadent Praha SJM, kurai pērn Čempionvienību kausa finālturnīrā Kocēnos Rubene kapitulēja ar 1:10.