Rubene-1 ieskrienas
2012-11-04

Vīriešu čempionata 1. līgā sezonas ieskaņu aizvadījusi mūsu Rubene-1 vīru komanda. Pirms sezonas galvenā trenera pienākumus uzņēmās pieredzējušais un titulētais treneris Jānis Dainis. Jānim šī bija atgriešanās vīriešu florbolā pēc piecu gadu pārtraukuma. Tieši viņš, trenējot Rubenes komandu 2000.gadā, izcīnīja tiesības spēlēt Latvijas čempionāta virslīgā.

Rubene-1 Latvijas čempionāta 1.līgā pēc piecām aizvadītām spēlēm un uzcīnītiem 8 punktiem Vidzemes grupā ieņem otro vietu.

Pirmās divas sezonas spēles tika aizvadītas mājas laukumā un abās tika izcīnītas uzvaras pret FK Kalsnava (10:4) un FK Ādaži (8:2).

Nākošā spēle norisinajās Ogrē pret vietējo FK Ogres Vilki komadu. Rubenes komanda 15. sekundes pirms spēles beigām nenosargāja uzvaru pamatlaikā un Ogrs komadai izdevās panākt izlīdzinājumu. Papildlaika otrajā minūtē Rubenueši realizēja skaitliko vairākumu izcīnot uzvaru ar 5:4.

Video apskats

Sezonas ceturtā spēle pret grupas līderi Madona tikai aizvadīta Kocēnu Sport namā.  Madonas komandā spēlē arī Rubenes virslīgas bijušais treneris Sergejs Aleksandrovs. Zaudējums pamatlaikā 7:8. Kaut arī Rubene-1 komandai 2 sekundes pirms spēles beigām tika dota iespēja izpildīt soda metinu un izlīdzināt rezultātu, Madonas vārtu sargs šo metienu spēja atvairīt.

Piektā sezonas spēle pret Rubenes virslīgas spēlētāja Ivara Jēkabsona trenēto komandu Burtnieku novads/Valka. Jēkabsona komanda nodemonstrēja lielisku momentu realizāciju - no
izdarītajiem 24 metieniem 7 gadījumos tika gūti vārti. Rubene-1 zaudējums 3:7.

Nākošā spēle tiks aizvadīta 10. novembrī izbraukumā pret FK Kalsnava.