Rubene spēj saņemties un uzvarēt!
2012-11-10

Rubenes vīriešu lielā komanda mērojās ar spēkiem ar FS Master/Ulbroku, kuriem sezona iesākusies bezgala neveiksmīgi, ja iepriekšējo sezonu spēja playoff aizspēlēties līdz bronzas mačam tad šo sezonu Ulbroku komanda ir spējusi tikai tik pie viena panākuma sešās cīņās. Kamēr Rubenieši tikuši pie trim panākumiem arī sešās spēles. Spēles videoapskats

foto

Pirms spēles varēja prognozēt, ka nebūs viena no rezultatīvākajām spēlēm, jo abas komandas spēle no aizsardzības. Un pirmajā periodā komandas spēja neitralizēt pretinieku uzbrukums un pēc pirmā perioda 0:0.

Otrais puslaiks aizritēja rezultatīvāk pirmajās divpadsmit minūtēs Rubene spēja divreiz pārspēt Siliņu. Rīdzinieki atbildēja piecās minūtēs arī ar diviem precīziem metieniem, kur bezspēcīgs vārtos bija Belousovs. Komandas apmainījās ar labiem vārtu gūšanas momentiem un arī pēc otrā perioda tablo liecināja neizšķirtu 2:2.

Trešajā perioda Ulbrokieši spēli centās ievest savās sliedēs, kas pirmajās desmit minūtēs arī izdevās. Četrdesmit piektajā minūtē Kaspars Šķels neizmantoja bullīti, kur lieliski nospēlēja Āris Aldiņš. Rubenieši iztur mazākumu, bet Rīdzinieki pārņem vadību vienādos sastāvos. Rubene izmanto lielisku standarta situāciju un panāk uz tablo atkal neizšķirtu, bet Jēkabsons netaisījās ar to beigt, kamēr Rubene snaiperis gūst divus vārtu Ulbroka spēja tikai atbildēt ar vieniem vārtiem un Karasevs iemet bumbiņu astoņpadsmit sekundes pirms beigām un uzstāda gala rezultātu 6:4 mājinieku labā!

Viesu rindās labākais tika atdzīts Kārlis Bulāns kam (0+1). Savukārt jau ceturto spēli pēc kārtas ar trīs punktiem Ivars Jēkabsons.