Rubene-1 grauj FK Kalsnava.
2012-11-10

10.11.2012 1.līgas vīru komada Rubene-1 aizvadīja izbraukuma spēli pret FK Kalsnava. Rubene-1 izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 21:2 (10:1; 5:1; 6:0).

protokols

Rubenieši spēli iesāka pārliecinoši un pēc pirmās trešdaļas rezulāts bija 10:1 Rubene-1 komandas labā. Jau pirmajā periodā Haralds Flemings izcēlās ar Hat-Trick.

Otrajā periodā Rubene-1 vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru, palielinot rezultātu līdz 15:2.

Trešā trešdaļa izcēlās ar vairākiem asumiem - tika parādītas divas sarkanās kartītes, viena no tām Rubene-1 kapteinim Uģim Ulmanim, kurš savā ilggadējā karjerā sarkano kartiņu saņem pirmo reizi. Neskatoties un nokaitēto gaisotni, Rubene-1 guva vēl sešus bezatbildes vārtus un līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 21:2 Rubene-1 labā.

Rubene-1 rindās lielisku spēli nodemonstrēja 15 gadīgais Matīss Mālnieks, kura kontā 5 vārti un 4 rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli Rubene-1 aizvadīs 17.11.2012 izbraukumā pret FK Ādaži.