Rubene-1 uzvar Burtnieku novads/Valka.
2012-11-23

Piektdien, 23. novembrī, Rubene-1 vīru komanda Kocēnu sporta namā ar rezultātu 7:2 (2:0; 5:0; 0:2) uzvarēja Burtnieku novads/Valka komandu.

protokols

Ruebene-1 komadai izdevās revanšēties Burtnieku novads/Valka komandai par iepriekš piedīvoto zaudējumu izbraukumā, kad ar rezultātu 7:3 pārāka bija Burtnieku novads/Valka komanda.

Rubene-1 pateicoties Andra Bērziņa un Laura Zaiceva precīzajiem metieniem pēc pirmās trešdaļas izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0.

Otrā trešdaļa izrādījās vēl veiksmīgāka, kad Rubene-1 guva 5 bezatbildes vārtus. Lieliski šo trešdaļu aizvadīja Matīss Mālnieks, kura kontā 2 gūti vārti un 1 rezultatīva piespēle.

Trešajā trešdaļa Rubenieši vārtus vairāk neguva, bet Burtnieku novads/Valka rezultatīvākais spēlētājs Roberts Līviņš divas reizes pārspēja lieliski spēlējošo Rubene-1 vartusargu Kasparu Urbānu