Rubenei kārtēja uzvara mājas!
2012-11-25

Šoreiz Rubene tikās ar tālajiem visiem no Bauskas. Rubene jau no spēles sākuma ņēma spēli savās rokās un ar lielisku metienu no centra Bauskas vārtsargu pārspēja Mārtiņš Larinovs un pēc desmit minūtēm atkal otrai maiņai izdodas no tā paša attāluma pārspēt Holstu. Bauskas rezultatīvākais spēlētājs ātri atmeta vienus vārtus atpakaļ un komandas bīstami uzbruka viena otrai, bet pēc presinga Rubenes zonā ātrajā pretuzbrukumā aizgāja Mirkšs un divdesmitajā minūtē piespēlēja Andrim Jēkabsonam, kurš lieliski trāpīja vārtu augšējā stūrī. Un pirmais periods 3:1 mājinieku labā.

foto

Perioda sākums aizritēja mierīgi izmantojot pretinieku kļūdas abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Rubenei bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā un to arī izmantoja pēc lieliskas Bagāta piespēles Zelčs piekto reizi pārspēj Bauskas vārtsargu. Un ātri vien arī Ritvars Bērziņš pārspēj Holstu un Rubenei panāk +4. Bet arī Bauskai otrajā spēles daļā ir iespēja spēlēt par vienu vīru vairāk, ko viņi veiksmīgi izmanto. Un uzstāda otrā perioda beigu rezultātu.

Trešo perioda aktīvāk uzsāka Bauska, jo viņiem nebija vairs ko zaudēt un tas pēc piecām minūtēm atmaksājas un panāca vairs -2 tikai sev. Bet Rubenes komanda tā nedomāja un šodien lieliski spēlējošā otrā maiņa spēja pārspēt divreiz Holstu un pēdējos vārtu spēja gūt četrpadsmit sekundes pirms pamatlaika beigām, kad Mirkšs ar kritienu spēja bumbiņu raidīt vārtos.

Lielisku spēli Rubenes rindās aizvadīja Reinis Mirkšs (2+2) Andris Jēkabsons (2+1). Kā arī Rubene vārtu vīrs Āris Aldiņš, kurš atvairīja 30 no 34 metieniem un kuram tika labākā spēlētāja gods.

Tiekamies arī šodien Kocēnus sporta namā kur tika Rubene vs RTU/Inspecta pulksten 18:00