KSK komandas turpina priecēt ar labiem rezultātiem
2014-01-20

Pagājušajā nedēļā spēles Latvijas florbola čempionātos aizvadīja gandrīz visas mūsu kluba komandas, izcīnot astoņas uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu.


Vīrieši virslīga. Ar īpašu interesi no līdzjutēju puses tika gaidīta mūsu komandas cīņa nedēļas vidū pret Ķekavas vienību. Arī komandas spēlētāji bija kārtīgi noskaņojušies, par ko liecina spēles rezultāts. Ķekavā izdevās izcīnīt negaidīti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 14-2, tādējādi sagādājot pretiniekiem lielāko zaudējumu savās mājās pēdējo sezonu laikā. Kā intervijā portālam floorball.lv atzina komandas galvenais treneris Ainārs Zelčs: „šīvakara spēlē "Rubenei" esot izdevies pilnīgi viss, bet "Ķekavai" – nekas. Tiesa, pie ķekaviešu neizdošanās esot vainīgi tieši kocēnieši. Maiņu virknējumi ir ļoti labi sabalansēti, katram florbolistam tajās ir savas funkcijas. Ļoti priecē tas, ka komanda ir vienīgā virslīgā, kura zaudējusi mazāk par 100 vārtiem (99)”. Par labāko šajā spēlē tika atzīts Ritvars Bērziņš (4+1).

Ar ne mazāku interesi tika gaidīts svētdienas derbijs savās mājās Kocēnos pret kaimiņu komandu „FBK Valmiera/VIA”. Spēli mūsu komanda, kā jau pēdējās spēles ierasts, iesāka samērā mierīgi, kā rezultātā sākotnēji nonāca zaudētājos pat ar 0-2. Tomēr jau otrās trešdaļas beigās izdevās panākt neizšķirtu. Gluži kā spēlē pret Ulbrokas un Ķekavas komandām arī šajā spēlē visrezultatīvākā bija tieši spēles pēdējā trešdaļa, tajā mūsu virslīgas vīriešu komanda guva sešus bezatbildes vārtus, tādējādi uzvarot visā spēlē ar rezultātu 8-2. Par labāko šajā spēlē tika atzīts hat-trick autors Ingars Matisons, kurš pēcspēles intervijā atzina, ka, ja Rubene ieskrienas, tad ir grūti to apturēt.

Tuvākās pāris nedēļas Latvijas vīriešu virslīgas čempionātā saistībā ar Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru Valmierā ir pārtraukums. Latvijas izlases sastāvā startēs arī mūsu kluba pārstāvis - komandas aizsargs Gatis Akūlovs. 
Nākošā spēle LČ 8.februārī Cēsīs pret Lekrings komandu.

Sievietes virslīga. Dāmu komanda sestdien savās mājās Kocēnos uzņēma FK Ādaži florbolistes. Dāmas turpina priecēt ar pārliecinošiem rezultātiem. Lai arī spēles sākums par to neliecināja, tomēr spēles beigās mūsu komanda varēja svinēt kārtējo panākumu ar rezultātu 15-2. Abas jaunākās māsas Bankavas šajā spēlē katra guva sešus punktus, par labāko tika atzīta pagaidām Latvijas čempionāta rezultatīvākā spēlētāja Edīte Bankava (3+3).

Vīrieši 1.līga. Gluži kā abas mūsu virslīgas komandas, arī pirmās līgas vīriešu komanda ir sava čempionāta līdere Vidzemes grupā. Sestdien savā laukumā Rubene-1 uzņēma Kurši-2 komandu. Saspringtā spēlē tika gūta uzvara ar rezultātu 7-5, labākais šajā spēlē – Reinis Mirkšs (0+1).

Vīrieši 2.līga. Piektdienas vakarā izbraukumā Rubene-2 ar rezultātu 2-11 piekāpās FK Valkas komandai. Labākais spēlētājs – Niks Ādamsons (1+1)

Jaunieši. Iepriekšējā nedēļā ar labiem rezultātiem mūs priecēja arī visas zēnu jauniešu komandas. Savstarpējās spēlēs ar tuvāko FBK Valmiera/VIA maiņu tika svinētas uzvaras. Rezultāti: Rubene- Valmieras BSS U12 grupā 12-0, U14 grupā 13-6, U16 grupā 12-4, U 18 grupā 12-0.

 

Komentāri

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv